× Astrologia w praktyce.

Tr. Slonce opozycja Uran. Uran w domu VI, itd.

2017/05/04 14:35 #558 przez BarbaraS
Tranzyt Slonce opozycja Uran - niespodziewana zmiana akcji. Uran w domu VI, itd.
Dzis niespodziewanie nastapily zmiany akcji (Uran) w moich codziennych sprawach. Mialam umowione spotkanie z pewna osoba, ale ze wzgledu na to, ze zachorowala, musiala spotkanie odwolac. Uran ze wzgledu na swoj charakter, wywoluje w naszym zyciu momenty niespodziewanych wydarzen, naglych impulsow, checi uwolnienia sie od pewnych ograniczen. Uran zaskakuje, wprowadza w naszym zyciu (nowosc) sytuacji, czasem niepokoj. Slonce robi opozycja do Urana w moim domu VI, a moj Uran w domu VI, to moja osobista wolnosc i postep (Uran). Czuje, ze w sprawach VI - domowych oczekuje w zyciu najwiecej zyciowej przestrzeni (Uran) w takim sposob, ze lubie wykonywac prace, ktora mnie nie krepuje. Uran zle czuje sie w ciasnych i ustalonych normach. On chce wolnosci slowa, przestrzeni do dzialania oraz indywidualnosci w drodze do rozwoju. I moja praca jakas sie zajmuje, to taka moja osobista wolnosc (Uran). Uran przynosi mi mozliwosc kroczenia wlasna wybrana sciezka, otwiera mnie na postep. Uran w moim horoskopie jest wladca MC i ma ladnt trygon do Ksiezyca w domu X, stad takie pozytywne rewolucje (Uran) w moim zyciu zawodowym. Oczywiscie, ze Uran moze sie takze negatywnie przejawic jak; niepokoj, zaskakujace, nieprzyjemne wydarzenia, rebeliancki stosunek do zycia. Tam gdzie Uran w horoskopie, spodziewajmy sie rewolucji zyciowych, spodziewajmy sie czegos niesodziewanego. Gdy kilka lat temu tranzyt Saturna zrobil koniunkcje do mojego Urana w domu VI, Saturn uporzadkowal moja indywidualnosc w przestrzeniach VI - domowych, takze Saturn zamknal te sprawy w ustalonej normie spolecznej. Ja wtedy zmienilam profil swojej firmy, w Urzedzie podpisalam dokument, ktory daje swiadectwo w spolecznestwie, ze cos jest uregulowane prawnie (Saturn).
Tranzyty Saturn w aspektach napieciowych do Urana moga ograniczac (Saturn) nasza wolnosc (Uran). Ograniczyc nasza zyciowa przestrzen (Uran). Zbyt swobodna przestrzen zycia, zbyt rebelianckie zachowanie (Uran) przejda surowej korekcie (Saturn). To nie czas na bunt i olewanie zasad, lecz odpowiedzialnosc. Z kolei Tranzyt Urana wyzwala nas od jakis saturnicznych obciazen, ograniczen, pozwala nam otworzyc sie na nowe tereny. Czasem czlowiek, ktory zyje w pelnej zyciowej ogranizacji i przewidywalnosci (Saturn) krzyczy, co sie dzieje do cholery, poniewaz nagle jego poczucie pewnej strukrury, lamie sie (Uran) i jego codziennosc nagle sie zmienia. Tranzyt Slonce opozycja Uran w domu VI, takze zwrocil moja uwage na sprawy zdrowia i diety. Jest to opozycja, wiec odczuwam pewne rozdarcie pomiedzy moja tozsamoscia i popedliwoscia (Sloneczny baran) a zaskakujacymi wydarzeniami (Uran). Ten aspekt takze nawiazuje do tego, abym stala sie bardziej elastyczna (Uran).
W swoim horoskopie uwazam trygon Urana do Ksiezyca jednym z najlepszych aspektow, ktory dal mi mozliwosc otwarcia sie na innowacyjne kierunki dzialania w pracy. Uran nadal temu naped, przyspieszyl moj umysl i otwozyl mnie na przyszlosc.


  • Posty: 281

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 30 Lis 1975
  • Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    Moderatorzy: EwaS
    Zasilane przez Forum Kunena

    Polityce prywatności | Polityka Cookies