× Astrologia w praktyce.

Saturn w koziorozu

2017/12/26 11:20 #591 przez BarbaraS
Saturn w koziorozu was created by BarbaraS
Saturn wszedl do znaku Koziorozca 20 grudnia tego roku i pozostanie w tym znaku do roku 2020. Zamieszczam ten krotki tekst z pewnym opoznieniem (Saturn), gdyz mam na glowie przede wszystkim `rodzicielski obowiazek` (Saturn), opiekuje sie moja malutka kilkutygodniowa coreczka, musze sie spieszyc, czasu mam niewiele (Saturn ogranicza moj czas). Po relokacji mojego horoskopu urodzeniowego na Austrie, Saturn robi scisly kwadrat do Ascendentu w Byku. A Wenus stary wladca Byka lezy w domu XII, wiec musze sie poswiecic (dom XII). Mieszkajac tutaj, mam bardzo duzo zyciowych obowiazkow (Saturn): praca, wychowanie coreczki, ogarniecie mieszkania, itd. Czasem ten nawal roboty wrecz przygniata mnie (Saturn), ale ogolnie jestem szczesliwa. Kiedy zatem moge spelniac swoje zawodowe ambicje? Mozliwe, ze wlasnie teraz mi sie to uda, gdyz Saturn wszedl do znaku Koziorozca. Lecz nie dlatego, ze pozbede sie wiekszej ilosci obowiazkow, ale Saturn pomoze mi bardziej skutecznie zorganizowac moj czas, ktory poswiece na obowiazki i przyjemnosci. Saturn w Koziorozcu pokazuje nam, w jakich przestrzeniach zyciowych chcemy spelnic nasze zyciowe ambicje, co stanie sie naszym wielkim obowiazkiem, jakie sprawy moga stac sie dla nas obciazeniem i utrudnieniem. Saturn musi urealnic sprawy, do ktorych mielismy zbyt idealistyczne nastawienie. Saturn zwraca uwage na to, gdzie zostaly popelnione bledy, nad ktorymi musimy ciezko popracowac, bo ta przestrzen zycia idzie w kierunku kryzysowym. W zaleznosci od naszych czynow, podjetych decyzji w przeszlosci, Saturn albo przyniesie nieprzyjemne konsekwencje tych wyborow, badz solidna nagrode w postaci umocnienia (Saturn) czegos, nadania swiadectwa trwalosci w zyciu spolecznym. Poprostu zbierzemy to, co zasialismy. Poczujemy wielkie ambicje i spoleczny obowiazek, aby ulepszyc nasze zycie zawodowe (Koziorozec), podniesc sobie poprzeczke w karierze zawodowej. Ci, ktorzy nie maja pracy, moga poczuc zyciowy obowiazek, aby ja w koncu znalezc, aby stworzyc solidny grunt pod bezpieczna przyszlosc. Dla niektorych bedzie to wielki zawodowy wysilek (Saturn) oraz sprawy moga ulec pogorszeniu, jednak cierpliwa i ciezka praca - poplaca. Pracy moze byc niestety wiecej, jednak niekoniecznie zarobek bedzie dla nas zadowalajacy. Tworzenie w tym czasie dlugofalowych inwestycji moze byc dla nas korzystne, jesli nie zapomnimy o rozwadze. Bedziemy chcieli dazyc wytrwale (Saturn) do naszych zyciowych celow. Koziorozec, dom X to miejsce `dokad zmierzamy`, ja mam w domu X w horoskopie znak Wodnika, wiec w mojej sciezce zawodowej daze do tego, aby uzyskac wiecej wolnosci i indywidualnosci (Wodnik). Saturn jest straznikiem bezpieczenstwa, on kontroluje do jakiego miejsca jest jeszcze bezpiecznie, a gdzie zostaly przekroczone granice. Saturn w Koziorozcu wyznaczy bezpieczne granice, wprowadzi surowa kontrole, zaostrzy niektore przepisy w spoleczenstwie. Uporzadkuje chaos, zorganizuje lepiej czas, w ktorym mozemy sie odnalezc. Saturn w Koziorozcu wyeliminuje badz wprowadzi korekte w nieskutecznych przepisach prawnych, szczegolnie w `prawie pracy`, w `systemie ubezpieczen spolecznych`, w rolnictwie, itd. Jednak droga do sukcesu prosta nie bedzie, wiec sytuacje w kraju ciezko bedzie poprawic. Ci, ktorzy obejmuja wysokie stanowiska urzedowe, beda musieli sie szczegolnie wykazac. Nieodpowiedzialnosc niektorych organow panstwa, zostanie ujawniona i ukarana (Saturn - testuje). Kryzys na rynku pracy (brak rak do pracy) moze sie poglebic. Saturn w Koziorozcu, zwroci szczegolna uwage na te przestrzenie zyciowe i bedzie wymagal tego, aby ten problem jaknajszybciej rozwiazac, realizujac odwazne projekty. Saturn w Koziorozcu otworzy nam oczy na te przestrzenie zycia, a gdy zlaczy sie w koniunkcje z Plutonem, beda potrzebne radykalne (Pluton) zmiany i ciecia finansowe (niszczenie pewnych struktur - Saturn) aby poprawic gospodarke. Saturn bedzie chcial budowac, umocnic (taka jego rola), infrastrukture drogowa, itd. Saturn w Koziorozcu bedzie gasil nasz zapal, jednak zmobilizuje do ciezkiej pracy. To bedzie czas budowania reputacji (Saturn) malymi kroczkami.


  • Posty: 281

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 30 Lis 1975
  • Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    Moderatorzy: EwaS
    Zasilane przez Forum Kunena

    Logowanie

    Polityce prywatności | Polityka Cookies