× Astrologia w praktyce.

Tranzyt Saturna przez dom VIII

2017/12/26 12:15 #592 przez BarbaraS
Tranzyt Saturna przez dom VIII - na krawedzi zycia i smierci.
Aktualnie na Polske Saturn wszedl do domu VIII w moim horoskopie. Urodzeniowo mam ta planete w domu IV w Lwie, a tranzyty wedrujac, niosa ze soba swoje urodzeniowe srodowisko. Gdy zaczynaja oddzialywac w danym domu, na jakas planete, takze pobieraja dodatkowo ten urodzeniowy zapis. Czyli odkad Saturn wszedl do tego domu, zaczynam dowiadywac sie o tym, ze kilka osob z mojego otoczenia, a szczegolnie z rodziny byly / sa na krawedzi zycia i smierci, w zwiazku z choroba. Nawet sie dowiedzialam o smierci dwoch osob, ze strony moich dalekich znajomych. Jesli ktos np: ma jakies umowy z bankami, kredyty albo wspolne majatki z kims np: partnerem, partnerka oraz w tym czasie sie rozwodza, tranzyt Saturna moze przyniesc problem z tymi sprawami (8 - domowymi), walke o majatek, badz przygnebiajace dla nas decyzje ze strony banku. Dom VIII to takze wspolnota na poziomie duchowym, wspolne przekonania. Ten dom pokaze, jakie sprawy nas lacza z innymi, ktore moga nas scalic w jednosc badz poroznic, doprowadzajac wrecz do wzajemnej nienawisci. Dom VIII pokaze to, co od innych odtrzymay, badz co inni nam odbiora. Na przyklad polozenie Jowisza i Wenus w tym domu, daje duze mozliwosci, ze wejdziemy w posiadanie jakiegos majatku badz zyskamy cos na poziomie duchowym. Albo bank moze nas naciskac, pod warunkiem, ze wczesniej cos zaniedbalismy. Jesli nie uchylalismy sie od odpowiedzialnosci, Saturn cos moze umocnic, przyniesc nam nagrode w postaci trwalosci. Zbierzemy to, co zasialismy. Wedrowka Saturna przez dom VIII, moze uruchomic wziecie na siebie kredytu, jaki moze sie okazac wielkim zyciowm ciezarem. Don VIII zwiazany jest tajemnicami, tabu. Zatem Saturn moze ujawnic, urealnic jakies zyciowe tajemnice nasze badz innych. Bedzie takze testowac nasz stosunek do zycia seksualnego, moze przyniesc na tym polu jakis kompleks. Przejscie Saturna przez ten dom, moze takze uruchomic zainteresowania wiedza tajemna, psychologia, ogolnie tajemnicami ludzkosci i swiata, czyms co wydaje sie kontrowersyjne, chermetyczne. 8 dom jest powiazany z nasza najglebsza psychika, wiec gdy jakies planety przechodza przez ten dom, badz tranzyty robia aspekty do planet w tym domu, mozemy miec wrazenia, ze nasze emocje, psychika przechodzi glebokie przemiany, nieraz jest to moment dla nas trudny, mozemy popadac w skrajnosci badz jakies wewnetrzne przymusy do myslenia o czyms badz do robienia czegos. Moja znajoma ma aktualnie tr. Jowisza przez dom VIII, bardzo duzo rozmysla o sprawach seksu oraz ujawnia pewne sprawy ukryte w tym czasie. U innej mojej znajomej, gdy Saturn przechodzil przez ten dom, Saturn ujawnil pewien bardzo wstydliwy dla niej problem, oraz ona sama sie dowiedziala o pewnej tajemnicy. Gdy ktos ma kilka planet w tym domu w hor. urodzeniowym, osobosowsc tej osoby bedzie tosc ukryta, silna potrzeba prywatnosci, przezywajaca gleboko swoje emocje, jednak nie okazujaca ich na zewnatrz. Gdy mieszkalam w Australii, po relokacji kilka planet osobistych wypadalo na ten dom, tam bardzo dusilam swoje emocje, nie ujawnialam ich na zewnatrz, stad nikt nie byl wstanie mnie odczytac. Maz mojej znajomej ma takze kilka planet osobistych w domu VIII, jego zycie ciagle sie obraca wokol tajemnic. On nawet nie chcial ujawnic znajomym, ze sie zeni, itd. Jeden z moich klientow, ktory regularnie korzysta z porad astrologicznych ma az 3 osobiste planety w domu VIII, on ma taka prace, w jakiej zarzadza cudzymi duzymi majatkami, oraz jest niesamowicie skryta osoba.


  • Posty: 281

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 30 Lis 1975
  • Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    Moderatorzy: EwaS
    Zasilane przez Forum Kunena

    Polityce prywatności | Polityka Cookies