× Astrologia w praktyce.

Solariusz - przykłady.

2010/12/09 17:18 - 2012/05/26 11:15 #85 przez BarbaraS
Solariusz - przykłady.

Opisze tylko niektóre sytuacje, jakie wydarzyly sie u mnie w roku 2010. Moj horoskop (solariusz).

Mocny dom 3 (az 3 planety, w tym Slonce). Moja energia w tym roku szla mocno na naukę, bo zapisalam sie na kursy. Z duza przyjemnoscia (Wenus), uczeszczalam na te kursy.

Ascendent w Koziorozcu, Pluton na Asc - to przynioslo mi zmiany w moim wizerunku, ciało (ascendent), schudlam z powodu choroby.

Pluton na ascendencie - transformacje ciala, wizerunku, ascendent w Koziorozcu (duza w tym dyscyplina), itd.

Saturn wladca ascendentu jest w domu 9 w horoskopie - solariusz.

Dom 9 w horoskopie: edukacja na poziomie wyzszym, rozwoj swiadomosci, poszerzanie horyzontow myslowych, rozwoj duchowy, wszelkie podroze zwykle dalekie, i nawet te w umysle, ktore ksztaltuja nasz umysl, filozofia, moralnosc, wyzsze wartosci, religia, poszukiwanie wiary, coś w oddaleniu, itd.

Ta pozycja Saturna (wladcy horoskopu) w domu 9 w horoskopie - solariusz przyniosla mi kontakt z ludzmi z zagranicy (dom 9), nie zawodowo, ale prywatnie (tylko przez internet). Nawiazalam rozne ciekawe znajomosci, poznalam milych ludzi, ktorzy sa moimi dobrymi znajomymi, a nawet przyjaciolmi.

Czyli ludzie z daleka, z zagranicy (9 dom) i kontakt z nimi, duzo rozmow. Lecz to jest Saturn, ktory wnosi pewne ograniczenia i trudnosci, otoz e-maili od moich przyjaciol dostalam sporo, ze czas odpisania na te e-maile z mojej strony sie wydluzal, opóżnial (Saturn).

I wiele innych rzeczy sie wydarzylo. Analizujemy nie tylko sam horoskop - solariusz, ale takze nakladamy go na horoskop urodzeniowy.



Jesli jestes zainteresowany prognoza na najblizszy rok, zamow horoskop - solariusz tutaj:
www.astropasja.pl/content/view/2/9/

Serdecznie pozdrawiam.
Barbara Stanislawska.


  • Posty: 281

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 30 Lis 1975
  • Załączniki:
    Ostatnia2012/05/26 11:15 edycja: BarbaraS od.

    Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2011/04/17 15:29 #207 przez Judytta
    Replied by Judytta on topic Solariusz - przykłady.
    Jeśli ktoś ma w solariuszu kilka planet w domu 2 więc będzie to znaczyć bardzo silny nacisk na wartości materialne..?
    W tym 2 domu solarnym mieści się: Słońce, Księżyc Merkury, Wenus , Jowisz, Mars i jeszcze Uran tak na granicy 1 i 2 domu.
    Zwłaszcza że tam gdzie słońce jest więc te sprawy będą najbardziej nas pochłaniać a że jeszcze księżyc się znalazł również w 2 domu więc i spore zmiany.

    Co to znaczy dla takiej osoby tak naprawdę?
    Asc solarny wypada w wodniku więc władcą jest Saturn który już w horoskopie natalnym znajduje się w 11 domu.


  • Posty: 29

  • Płeć: Nieznana
  • Data urodzenia: Nieznana
  • Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2011/04/19 15:57 - 2012/05/26 11:16 #209 przez BarbaraS
    Replied by BarbaraS on topic Solariusz - przykłady.
    Judytta napisał:

    Jeśli ktoś ma w solariuszu kilka planet w domu 2 więc będzie to znaczyć bardzo silny nacisk na wartości materialne..?
    W tym 2 domu solarnym mieści się: Słońce, Księżyc Merkury, Wenus , Jowisz, Mars i jeszcze Uran tak na granicy 1 i 2 domu.
    Zwłaszcza że tam gdzie słońce jest więc te sprawy będą najbardziej nas pochłaniać a że jeszcze księżyc się znalazł również w 2 domu więc i spore zmiany.

    Co to znaczy dla takiej osoby tak naprawdę?
    Asc solarny wypada w wodniku więc władcą jest Saturn który już w horoskopie natalnym znajduje się w 11 domu.


    Czesc Judytto

    Trzeba zerknąc na horoskop glebniej, przeanalizowac go, bo nie we wszystkich horoskopach wydarzy sie to samo.
    Mowisz, ze osoba ma kilka planet w domu 2 w horoskopie - solariusz, waznych planet w tym: Slonce, Ksiezyc, Merkury, Wenus, itd. Zatem sprawy 2 - domowe w danym roku solanym, beda wazne i aktywowane.
    A co to jest dom 2? to zarobki wlasne, podejscie do zarobkow, wydatki, system wartosci. To nie sa tylko wartosci materialne, ale duchowe, itd.
    Wiec bez glebszej analizy, nie mozna powiedziec nic konkretnego.

    Gdy w roku 1998 w moim horoskopie - solariusz wypadlo kilka planet w domu 2, w tym Slonce, Saturn, Merkury, Ceres, itd - wowczas w tamtym okresie czasu, mialam wiecej wydatkow, takze pojawilo sie wtedy nowe zrodlo dochodow, co nie znaczy, ze mialam pieniedzy wiecej, niekoniecznie. Takie sytuacje sporadycznie sie zdarzaja (wzrost pieniedzy), przeciez kazdy horoskop jest inny. Co jeszcze? wowczas pracowalam bardzo solidnie (Saturn) nad swoim systemem wartosci.

    Oczywiscie gdy analizujemy horoskop - solariusz, trzeba przeanalizowac inne wazne elementy, nie tylko mocne domy, ktore sa obsadzone kilkoma planetami (zwlaszcza przez wazne planety osobiste), inne rzeczy takze.

    Serdecznie pozdrawiam.
    Barbara Stanislawska.


  • Posty: 281

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 30 Lis 1975
  • Ostatnia2012/05/26 11:16 edycja: BarbaraS od.

    Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2011/04/19 16:46 - 2012/05/26 11:17 #210 przez BarbaraS
    Replied by BarbaraS on topic Solariusz - przykłady.
    Inny przyklad, solariusz na rok 2009.

    Tutaj w roku solarnym 2009, cala moja energia poszla na sprawy zdrowotne - Slonce jakże wazne w horoskopach - solariusz, znajduje sie w domu 6 w kwinkunksie do Saturna, ograniczona (Saturn) witalnosc (Slonce).
    Takze wladca Ascendentu (Wenus), rowniez wazny w horoskopach - solariusz element, tez znajduje sie w domu 6 w kwadracie do Plutona, jest tam jeszcze Merkury - mocny dom 6. Rzeczywiscie najwiecej czasu w roku 2009 poswiecilam na sprawy mojego zdrowia.

    Ksiezyc takze bardzo wazny element w horoskopie - solariusz, mial swoje wazne przeslanie odnosnie spraw 10 - domowych w roku solarnym 2009, ale o tym nie bede pisac, itd. Rowniez warto pozniej nalozyc horoskop - solariusz na horoskop urodzeniowy i zinterpretowac.

    Przy prognozie najwiazniejsze moim zdaniem sa zwlaszcza tranzyty, pozniej mozemy dokladac do tego solariusza.



    Pozdrawiam cieplo.
    Barbara Stanislawska.


  • Posty: 281

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 30 Lis 1975
  • Załączniki:
    Ostatnia2012/05/26 11:17 edycja: BarbaraS od.

    Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2011/04/21 13:40 #213 przez Judytta
    Replied by Judytta on topic Solariusz - przykłady.
    Basiu, dziękuję za odpowiedź.
    Oczywiście że przy moim zapytaniu ogólnym nie można powiedzieć czegoś więcej jednak sądzę iż kumulacja sporej ilości planet w jednym domu solarnym powoduje że ta dziedzina życia będzie nas mocno pochłaniać.

    Ta osoba niebawem będzie miała koniunkcję: jowisza z jowiszem jak przejdzie do znaku Byka a tam też znajduje się natalne słońce ( 8 dom natalny ).
    Więc tranzyty też będą wskazywać na kwestie finansowe jednak możliwe są wydatki ale też szansa na jakieś źródła dodatkowe co po części wiąże się ze mną i wiem że coś będzie można uzyskać.
    Jednak wydatki w dalszym ciągu pewnie też będą z racji takiej a nie innej sytuacji.
    W każdym razie: Jowisz może dać pewne szanse czy możliwości dodatkowych źródeł.

    Ps. Zauważyłam że solariusz dość często pokrywa się z tranzytami to znaczy: że to, co widać w tranzytach to i w solariuszu również jest zaakcentowane.
    Ale.. może nie zawsze tak jest...?



    Pozdrawiam:)


  • Posty: 29

  • Płeć: Nieznana
  • Data urodzenia: Nieznana
  • Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2011/04/21 14:03 #214 przez BarbaraS
    Replied by BarbaraS on topic Solariusz - przykłady.
    Judytta napisał:

    Basiu, dziękuję za odpowiedź.
    Oczywiście że przy moim zapytaniu ogólnym nie można powiedzieć czegoś więcej jednak sądzę iż kumulacja sporej ilości planet w jednym domu solarnym powoduje że ta dziedzina życia będzie nas mocno pochłaniać.

    Ta osoba niebawem będzie miała koniunkcję: jowisza z jowiszem jak przejdzie do znaku Byka a tam też znajduje się natalne słońce ( 8 dom natalny ).
    Więc tranzyty też będą wskazywać na kwestie finansowe jednak możliwe są wydatki ale też szansa na jakieś źródła dodatkowe co po części wiąże się ze mną i wiem że coś będzie można uzyskać.
    Jednak wydatki w dalszym ciągu pewnie też będą z racji takiej a nie innej sytuacji.
    W każdym razie: Jowisz może dać pewne szanse czy możliwości dodatkowych źródeł.

    Ps. Zauważyłam że solariusz dość często pokrywa się z tranzytami to znaczy: że to, co widać w tranzytach to i w solariuszu również jest zaakcentowane.
    Ale.. może nie zawsze tak jest...?



    Pozdrawiam:)


    Tak, czesto to co dzieje sie w tranzytach, ma takze odzwierciedlenie w Solariuszu, sztuka jest jednak - prawidlowe odczytanie tego.

    Na przyklad u mnie w roku solarnym 2010, w solariuszu bylo duzo planet w domu 3, w tym Slonce (kursy, nauka, itd), a w tranzytach, tranzyt Jowisza i Urana zrobil ladny trygon do planety w domu 3. Wiec i w tranzytach i w solariuszu, bylo widac, że czekaja mnie jakies nowe kursy, szkolenia, nauka.

    Serdecznie pozdrawiam.
    Barbara Stanislawska.


  • Posty: 281

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 30 Lis 1975
  • Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    Moderatorzy: EwaS
    Zasilane przez Forum Kunena

    Logowanie

    Polityce prywatności | Polityka Cookies