× Astrologia w praktyce.

Solariusz - przykłady.

2011/06/11 08:22 #225 przez Paulina24
Replied by Paulina24 on topic Solariusz - przykłady.
Spojrzałam na swój solariusz na obecny rok, jest tam sporo ciekawych rzeczy, ale interesuje mnie ta wenus na ascendencie w solariuszu.


  • Posty: 16

  • Płeć: Nieznana
  • Data urodzenia: Nieznana
  • Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2011/06/11 09:24 - 2012/05/26 11:18 #226 przez BarbaraS
    Replied by BarbaraS on topic Solariusz - przykłady.
    Paulina24 napisał:

    Spojrzałam na swój solariusz na obecny rok, jest tam sporo ciekawych rzeczy, ale interesuje mnie ta wenus na ascendencie w solariuszu.


    O fajnie, Wenus na ascendencie w solariuszu. Wiesz Paulino, obowiazkowo trzeba przeanalizowac caly horoskop - solariusz, takze urodzeniowy, bo w nim jest potencjal zyciowy zapisany. Ale tak w duzym skrocie, Wenus na asc w solariuszu to fajna perspektywa, bo Wenus doda uroku i piekna twojemu wierunkowi. Dosc czesto (nie u wszystkich), podczas, gdy Wenus w solariuszu jest na asc, w domu 1 przynosi rok, w ktorym zwlaszcza u kobiet uroda rozkwita, jakby pięknieją, poprawia sie albo skora, lagodnieja rysy twarzy, bardziej atrakcyjniejszy wizerunek, wiecej uroku osobistego i czesciej zalewaja wtedy taka kobiete komplementy od mezczyzn, a ona tryska urokiem, chce sie podobac, dba o siebie szczegolnie, kupowanie sobie duzej ilosci gadzetow, ktore spowoduje, ze stanie sie jeszcze ladniejsza, rozne pierdolki typu: sukienki, malowanki (do makijazu), bielizna, itp.
    Takze moga zostac zwiekszone kontakty towarzyskie w takim roku solarnym, a osoba chetnie otwiera sie na nowe znajomosci, zwlaszcza z mezczyznami. A jej upodobania artystycznme, estetyczne takze rozkwitaja bardziej. W gorszym wydaniu, bo Wenus ma takze swoje mniej korzystne oblcze: folgowanie sobie, tendencje do leniuchowania, duzo zachcianek. Itd.
    Wszystko co Wenusjanskie w tym roku solarnym uruchamia sie.

    Teraz musmy sprawdzic, jak Wenus w horoskopie s- solariusz jest aspektowa, to bardzo istotne, wladca czyjego domu jest w horoskopie solarnym, takze czy w domu 1 nie ma innych planet, gdzie jest wladca ascendentu i jakie ma aspekty, itd.

    Pozdrawiam cieplo.
    Barbara Stanislawska.


  • Posty: 281

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 30 Lis 1975
  • Ostatnia2012/05/26 11:18 edycja: BarbaraS od.

    Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2011/06/12 08:32 #229 przez Paulina24
    Replied by Paulina24 on topic Solariusz - przykłady.
    BarbaraS napisał:

    Paulina24 napisał:

    Spojrzałam na swój solariusz na obecny rok, jest tam sporo ciekawych rzeczy, ale interesuje mnie ta wenus na ascendencie w solariuszu.


    O fajnie, Wenus na ascendencie w solariuszu. Wiesz Paulino, obowiazkowo trzeba przeanalizowac caly horoskop solarny, takze urodzeniowy, bo w nim jest potencjal zyciowy zapisany. Ale tak w duzym skrocie, Wenus na asc w solariuszu to fajna perspektywa, bo Wenus doda uroku i piekna twojemu wierunkowi. Dosc czesto (nie u wszystkich), podczas, gdy Wenus w solariuszu jest na asc, w domu 1 przynosi rok, w ktorym zwlaszcza u kobiet uroda rozkwita, jakby pięknieją, poprawia sie albo skora, lagodnieja rysy twarzy, bardziej atrakcyjniejszy wizerunek, wiecej uroku osobistego i czesciej zalewaja wtedy taka kobiete komplementy od mezczyzn, a ona tryska urokiem, chce sie podobac, dba o siebie szczegolnie, kupowanie sobie duzej ilosci gadzetow, ktore spowoduje, ze stanie sie jeszcze ladniejsza, rozne pierdolki typu: sukienki, malowanki (do makijazu), bielizna, itp.
    Takze moga zostac zwiekszone kontakty towarzyskie w takim roku solarnym, a osoba chetnie otwiera sie na nowe znajomosci, zwlaszcza z mezczyznami. A jej upodobania artystycznme, estetyczne takze rozkwitaja bardziej. W gorszym wydaniu, bo Wenus ma takze swoje mniej korzystne oblcze: folgowanie sobie, tendencje do leniuchowania, duzo zachcianek. Itd.
    Wszystko co Wenusjanskie w tym roku solarnym uruchamia sie.

    Teraz musmy sprawdzic, jak Wenus w horoskopie solarnym jest aspektowa, to bardzo istotne, wladca czyjego domu jest w horoskopie solarnym, takze czy w domu 1 nie ma innych planet, gdzie jest wladca ascendentu i jakie ma aspekty, itd.

    Pozdrawiam cieplo.
    Barbara Stanislawska.


    Dziękuję, rzeczywiście tak jest, czuję się atrakcyjna. Paulina.


  • Posty: 16

  • Płeć: Nieznana
  • Data urodzenia: Nieznana
  • Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2011/06/15 13:18 - 2012/05/26 11:18 #230 przez BarbaraS
    Replied by BarbaraS on topic Solariusz - przykłady.
    Kolejny przyklad:

    Dopiero od ponad dwoch miesiecy obowiazuje nowy solariusz na rok 2011 u mnie, ale juz odczuwam jego wplywy. Przede wszystkim w horoskopie - solariusz jest mocno obsadzony dom 11 (4 planety) w tym wazna planeta Slonce. Otoz w tym czasie sa uruchamiane bardzo mocno sprawy 11 - domowe, czyli spedzam teraz duzo czasu w kregu ludzi, znajomych, przyjaciol, ktorzy maja wspolne zainteresowania. Spedzam czas w takiej spolecznosci klubowej (Wodnik). Mocno rozwijam teraz swoje zainteresowania, itd. Jest to mily czas. Slonce ma aspekt opozycje do Saturna (z pewnymi drobnymi obciazeniami w tych sprawach 11 - domowych).

    Wladca ascendentu (Merkury) i Ksiezyc sa w domu 12, takze zostaly uruchomione sprawy 12 - domowe.
    Wiec szczegolnie odczuwam teraz sprawy 11 - domowe i 12 - domowe.

    Oczywiscie patrzymy takze na aspekty do tych planet, itd, itd oraz nakladamy pozniej horoskop horoskop solarny na horoskop urodzeniowy i takze interpretyjemy.



    Serdecznie pozdrawiam.
    Barbara Stanislawska.


  • Posty: 281

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 30 Lis 1975
  • Załączniki:
    Ostatnia2012/05/26 11:18 edycja: BarbaraS od.

    Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2011/06/19 12:51 - 2011/06/19 12:53 #234 przez EwaS
    Replied by EwaS on topic Solariusz - przykłady.
    Witam, na rok 2010 w solariuszu, od 18 czerwca roku 2010 do 18 czerwca roku 2011, miałam mocny dom XI, w nim Słońce, Merkury. I podobnie jak u Barbary, dużo uwagi skupiłam na różne społeczności klubowe, głównie na internecie, spędziałam dużo czasu na forach, na których pisalam wraz z innymi ludzmi o astrologii, wymienialiśmy się wiedzą, rozwijaliśmy swoje zainteresowania. Ewa.

    Tarocistka, intuicjonistka, pasjonat astrologii.


  • Posty: 55

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: Nieznana
  • Ostatnia2011/06/19 12:53 edycja: EwaS od.

    Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2013/02/03 13:16 - 2013/02/06 07:52 #438 przez BarbaraS
    Replied by BarbaraS on topic Solariusz - przykłady.
    Witam serdecznie, napiszę co się wydarzyło u mnie.
    W tym solariuszu, jaki przedstawiam.
    Głownym wydarzeniem tego roku - solariusz, bylo to, ze nawiazalam sporo znajomosci z ludzmi z zagranicy, szczgolnie kontakty zawodowe. Duzo rozmawialm z obcokrajowcami. Takze uczylam sie jezyka japońskiego. To byl czas, gdzie duzo sie uczylam, duzo sie rozwijalam, poszerzalam horyzonty myslowe. Zafascynowalam sie kultura japońską, muzyka, itp. Podróżowałam, chodż tylko palcem po mapie, poznająć kulturę Japonii, bo dom IX to także podróże, często dalekie, ale nie tylko. Poznalam kilku dobrych przyjaciol z zagranicy, z Japonii. Moja prawie cala uwaga szla na te dziedziny zycia. Spoljrzmy, ze wladca ascendentu Slonce jest w domu IX.
    Itd, itd.
    Pisze o najwazniejszym wydarzeniu tego czasu, nie bede interpretowac calego solariusza.


    Serdecznie pozdrawiam.
    Barbara Stanisławska.


  • Posty: 281

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 30 Lis 1975
  • Załączniki:
    Ostatnia2013/02/06 07:52 edycja: BarbaraS od.

    Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    Moderatorzy: EwaS
    Zasilane przez Forum Kunena

    Logowanie

    Polityce prywatności | Polityka Cookies