× Astrologia w praktyce.

Szkoła podstawowa - wspomnienia ;).

2010/12/13 12:16 - 2010/12/13 12:16 #94 przez BarbaraS
Pamietam jak w szkole podstawowej niektorzy nauczyciele stosowali czasami bezwzgledne metody wychowawcze. Gdy mialam w horoskopie tranzyt Plutona w kwinkunksie do ascendentu, to bylo w latach 80', mowczas mielismy pewna nauczycielke, ktora miala spore klopoty emocjonalno - nerwicowe. Na lekcji gdy jakis uczen nie rozumial pewnego zadania, ona podchodzila do tego ucznia, i mocno walila go piescia w glowe, badz ciagnela za policzek. Mi sie zdarzylo to tylko raz.
Wowczas w moim horoskopie byl tranzyt Plutona w kwinkunksie do ascendentu zamach, nacisk (Pluton) na moje cialo (ascendent).

Inna nauczycielka, stosowala takze cielesne metody wychowawcze. Gdy jakis uczen w klasie cos narozrabial badz zapomnial fartuszka, ona zadala tylko jedno pytanie, "kto jest winowajcą". Nikt sie do niczego nie przyznal, nasza kara polegala na tym, ze kazdy otrzymal bolesny cios duza linilka w dlon, niektorym nawet lekko krwawila.
Wowczas w moim horoskopie trwal tranzyt Plutona do Urana (koniunkcja). Czyli przymus, nacisk i zamach (Pluton) na moja indywidualnosc (Uran).

W horoskopie urodzeniowym w domu 3 mam Marsa, a dom 3 to miedzy innymi takze okres szkoly podstawowej. Mars tak polozony moze miedzy innymi informowac, ze osoba doswiadczy w jakims sensie slownej badz cielesnej agresji (Mars), itd.

Serdecznie pozdrawiam.
Barbara Stanislawska.


  • Posty: 281

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 30 Lis 1975
  • Załączniki:
    Ostatnia2010/12/13 12:16 edycja: BarbaraS od.

    Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    Moderatorzy: EwaS
    Zasilane przez Forum Kunena

    Logowanie

    Polityce prywatności | Polityka Cookies