× Astrologia w praktyce.

Z cyklu: aktualne tranzyty - opis.

2011/12/05 11:58 #332 przez jamb85
Witam ponownie :)

Mam takie pytanie: jakie działanie ma kwinkunks jeżeli chodzi o tranzyty? Czy działanie tego aspektu jest odczuwalne, jeżeli tak to na jakim poziomie? Pytam ogólnie.

Mam obecnie tranzyt Plutona w kwinkunksie do Marsa, ale raczej nie odczuwam go jako jeden konkretny aspekt, bo Pluton już od zeszłego roku zaczął działać na inne planety które są ze sobą powiązane - najpierw koniunkcją do Neptuna, teraz właśnie kwinkunksem do Marsa, a za niedługo kwadraturą do Wenus, więc już od roku odczuwam jego działanie dość silnie. Bardzo silnie transformuje mnie od wewnątrz (tranzytuje mi 9 dom). Mój natalny Pluton znajduje się właśnie w tym aspekcie z natalnym Marsem.

A pytam zwłaszcza o kwinkunks w tranzytach, bo nigdzie nie mogłam znaleźć informacji na ten temat.


  • Posty: 35

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 06 Maj 1985
  • Załączniki:

    Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2011/12/05 11:59 #333 przez jamb85
    Będę bardzo wdzięczna za jakiekolwiek informacje.

    Pozdrawiam serdecznie :)


  • Posty: 35

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 06 Maj 1985
  • Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2011/12/07 16:02 - 2011/12/07 16:04 #334 przez EwaS
    jamb85 napisał:

    Witam ponownie :)

    Mam takie pytanie: jakie działanie ma kwinkunks jeżeli chodzi o tranzyty? Czy działanie tego aspektu jest odczuwalne, jeżeli tak to na jakim poziomie? Pytam ogólnie.

    Mam obecnie tranzyt Plutona w kwinkunksie do Marsa, ale raczej nie odczuwam go jako jeden konkretny aspekt, bo Pluton już od zeszłego roku zaczął działać na inne planety które są ze sobą powiązane - najpierw koniunkcją do Neptuna, teraz właśnie kwinkunksem do Marsa, a za niedługo kwadraturą do Wenus, więc już od roku odczuwam jego działanie dość silnie. Bardzo silnie transformuje mnie od wewnątrz (tranzytuje mi 9 dom). Mój natalny Pluton znajduje się właśnie w tym aspekcie z natalnym Marsem.

    A pytam zwłaszcza o kwinkunks w tranzytach, bo nigdzie nie mogłam znaleźć informacji na ten temat.


    Witam, moim zdaniem kwinkunksy działają. Tranzyty planet w aspekcie kwinkunksa powodują utrudnienia. Jeśli go nie odczuwasz, być może, że nie sprawdziłaś dokładnie, kiedy masz ścisły aspekt, (warto wykreślić listę tranzytów), aby sprawdzić, kiedy jest ścisły tranzyt i obserwować ten czas, albo inne tranzyty, które działają w tym czasie, tłumią jego siłę. Samodzielnie obserwuj ten tranzyt, i dziel się swoim doświadczeniem, gdyż my tutaj nie doradzamy, brak czasu. Pozdrawiam Ewa.

    Tarocistka, intuicjonistka, pasjonat astrologii.


  • Posty: 55

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: Nieznana
  • Ostatnia2011/12/07 16:04 edycja: EwaS od.

    Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2011/12/08 20:37 #335 przez jamb85
    Witaj Ewo :) Dziękuję za odpowiedź! Oczywiście nie oczekuję tu interpretacji, tylko chciałam wiedzieć właśnie jak działają kwinkunksy w tranzytach.
    Sprawdziłam właśnie i ten mój kwinkunks Plutona do Marsa uściśli się 15 grudnia, to myślę, że już powinien działać... Choć może w przyszłym tygodniu bardziej to będę odczuwać?
    Ogólnie rzecz biorąc, to już od dłuższego czasu odczuwam ogromną potrzebę zmiany. Właśnie chęć do działania, zajęcia się moim życiem i różnymi jego aspektami, m.in. duchowym (Pluton przechodzi właśnie przez 9 dom) i jednocześnie fizycznym, chciałabym zacząć intensywnie uprawiać jakiś sport lub po prostu ćwiczyć. Też od dłuższego czasu chcę poprawić moją sylwetkę i trochę schudnąć (co już mi się częściowo udało za pomocą zmiany diety).
    Może ten kwinkunks działa tak, że chciałabym wiele zrobić, zmienić, ale wciąż nie mogę znaleźć w sobie na tyle wytrwałości i motywacji by zacząć. Mam ostatnio wrażenie, że dni przepływają mi przez palce a ja jestem taka bierna wobec tego.
    Zobaczymy, co się będzie działo na tranzycie do Wenus :)
    Obecnie bardzo dużo czytam książek astrologicznych, zaczęłam nawet w języku angielskim i odkryłam, że coraz więcej z nich jestem w stanie zrozumieć :)

    Pozdrawiam serdecznie i jeśli ktoś miałby czas i ochotę napisać o swoich tranzytach, może także tych związanych z Plutonem to ja z pewnością i ciekawością będę czytać :)

    Justyna


  • Posty: 35

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 06 Maj 1985
  • Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2011/12/28 22:52 #354 przez Gaja
    witam wszystkich,
    a może ktos się wypowie na temat tranzytu urana do wenus,marsa, słońca bądź descendentu? ja niedawno usłyszałam,że nic pozytywnego z tego nie wynika. Boje się strat w sferze związku.Natalnie mam urana a asc w opozycji do słońca, czy to oznacza, że taki tranzyt do wenus rozwali mi związek? wenus mam w 26 stopniu barana w V domu,marsa tak samo ale w 28 stopniu chociaż różne systemy pokazują różnie tego marsa, czasem jako dom VI, merkury w domu VI, słońce w 7 domu, 23 stopień byka. Czy taki tranzyt do wenus ma tylko charakter rozwalający, sczzególnie jeśli natalnie jest opozycja słońca do urana-bo to podobno duża niezależność itp. Nie wiem czy to jest traktowane jaka natalna zapowiedź burz i niepowodzeń w związkach. Z góry dziękuję za chęć podzielenia się Wasza wiedza. Dopytywałam na innych forach, ale widze że tu osoby piszące posiadają rzetelną wiedzę. Pani Barbaro, bardzo dobrze sie panią czyta, bardzo obrazowe opisy i przykłady w sam raz do zrozumienia dla takiego laika, jak ja :)
    pozdrawiam


  • Posty: 3

  • Płeć: Nieznana
  • Data urodzenia: Nieznana
  • Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2011/12/29 10:18 #355 przez EwaS
    Gaja napisał:

    witam wszystkich,
    a może ktos się wypowie na temat tranzytu urana do wenus,marsa, słońca bądź descendentu? ja niedawno usłyszałam,że nic pozytywnego z tego nie wynika. Boje się strat w sferze związku.Natalnie mam urana a asc w opozycji do słońca, czy to oznacza, że taki tranzyt do wenus rozwali mi związek? wenus mam w 26 stopniu barana w V domu,marsa tak samo ale w 28 stopniu chociaż różne systemy pokazują różnie tego marsa, czasem jako dom VI, merkury w domu VI, słońce w 7 domu, 23 stopień byka. Czy taki tranzyt do wenus ma tylko charakter rozwalający, sczzególnie jeśli natalnie jest opozycja słońca do urana-bo to podobno duża niezależność itp. Nie wiem czy to jest traktowane jaka natalna zapowiedź burz i niepowodzeń w związkach. Z góry dziękuję za chęć podzielenia się Wasza wiedza. Dopytywałam na innych forach, ale widze że tu osoby piszące posiadają rzetelną wiedzę. Pani Barbaro, bardzo dobrze sie panią czyta, bardzo obrazowe opisy i przykłady w sam raz do zrozumienia dla takiego laika, jak ja :)
    pozdrawiam


    Witaj, niestety nie robimy tutaj analiz astrologicznych, powody są dwa: brakuje czasu, mamy inne ważne obowiązki domowe, oraz analiza taka wymaga czasu, spojrzenia w dogłębnie w horoskop. Na internecie znajdziesz inne fora, na których, ktoś mółby przeprowadzić dla Ciebie taką analizę. Pozdrowienia Ewa.

    Tarocistka, intuicjonistka, pasjonat astrologii.


  • Posty: 55

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: Nieznana
  • Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    Moderatorzy: EwaS
    Zasilane przez Forum Kunena

    Logowanie

    Polityce prywatności | Polityka Cookies