× Astrologia w praktyce.

Z cyklu: aktualne tranzyty - opis.

2012/06/29 13:39 #395 przez Judytta
Od jutra do 9 lipca zacznie się u mnie ten tranzyt w domu 6 tym i ciekawa jestem czy coś tam pozytywnego przyniesie:)
Natalnie posiadam kwadraturę tychże planet.

Ps. Ostatnio wszystko idzie jak po grudzie a chciałabym widzieć efekty.
Może być i tak że teraz to "cisza przed burzą" i po pewnym czasie coś zacznie się dziać w odpowiedzi na moje działania.


  • Posty: 29

  • Płeć: Nieznana
  • Data urodzenia: Nieznana
  • Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2012/07/07 10:28 #396 przez Judytta
    Wczoraj tj. 6.07.2012 zostałam zaproszona na rozmowę ws. pracy która odbędzie się 9.07.2012 akurat w ostatni dzień działania tranzytu jowisza do wenus,
    dodam że praca w wyższej edukacji. Wenus znajduje się w 6 domu urodzeniowo.
    Również większe zainteresowanie odnośnie ubioru zwłaszcza typowo letnia odzież i większe zakupy z tym związane choć bez szaleństw nadmiernych.
    Mimo urodz. aspektu wenus- jowisz które są w kwadracie szukam okazji cenowych i nie kupuję na hurra.
    To też pewnie zasługa tranzytu Saturna (10 dom) do księżyca w 2 domu który powoduje aby się zastanowić nad wydatkami i dzięki temu nie pozwala na zakupowy szał bez pomyślunku.
    Odczuwam większy optymizm:)



    Agnieszka


  • Posty: 29

  • Płeć: Nieznana
  • Data urodzenia: Nieznana
  • Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2012/08/08 09:27 - 2012/08/13 09:21 #419 przez BarbaraS
    Zaczęłam naukę języka japońskiego z nauczycielem, w horoskopie mam ścisły tranzyt Saturna do Merkurego (opozycja). Saturn wprowadza dużo dyscypliny w mojej nauce, pobudza moje ambicje (Saturn) intelektualne (Merkury). Dodatkowo Jowisza na ascendencie, który poszerza moje horyzonty myślowe.

    Jednocześnie w roku 2012 działa w moim horoskopie tranzyt Neptuna do Wenus w domu 12, na ścisłym aspekcie zainteresowałam się bardzo kulturą japońską, prawie wszystko, co związane z tym krajem.

    Kilka lat temu (około 7, 8 lat temu), gdy uczylam się jezyka angielskiego Saturn przechodzil przez dom 3 w moim horoskopie i robil aspekt do Marsa).

    W tym roku 2012, na początku roku także zaczęłam naukę języka chińskiego, Saturn robił kwadrat do Marsa w domu 3.
    Lecz zdecydowanie bardziej przekonuje mnie język japoński, którego zamierzam się nauczyć, traktuję to bardzo poważnie.

    Serdecznie pozdrawiam, Barbara Stanisławska.


  • Posty: 281

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 30 Lis 1975
  • Ostatnia2012/08/13 09:21 edycja: BarbaraS od.

    Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2012/08/09 09:18 - 2012/08/09 09:19 #420 przez BarbaraS
    Judytta napisał:

    Wczoraj tj. 6.07.2012 zostałam zaproszona na rozmowę ws. pracy która odbędzie się 9.07.2012 akurat w ostatni dzień działania tranzytu jowisza do wenus,
    dodam że praca w wyższej edukacji. Wenus znajduje się w 6 domu urodzeniowo.
    Również większe zainteresowanie odnośnie ubioru zwłaszcza typowo letnia odzież i większe zakupy z tym związane choć bez szaleństw nadmiernych.
    Mimo urodz. aspektu wenus- jowisz które są w kwadracie szukam okazji cenowych i nie kupuję na hurra.
    To też pewnie zasługa tranzytu Saturna (10 dom) do księżyca w 2 domu który powoduje aby się zastanowić nad wydatkami i dzięki temu nie pozwala na zakupowy szał bez pomyślunku.
    Odczuwam większy optymizm:)

    Agnieszka



    Ach ten tranzyt Jowisza do Wenus :)


  • Posty: 281

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 30 Lis 1975
  • Ostatnia2012/08/09 09:19 edycja: BarbaraS od.

    Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2012/08/12 17:51 - 2012/08/15 08:13 #421 przez BarbaraS
    Tranzyt Jowisza na ascendencie w moim horoskopie

    Jest obecnie w moim horoskopie ten tranzyt, napiszę co się wydarzyło.
    Przede wszystkim wzięłam się teraz ostro za swoje zdrowie, tydzień temu przeszłam zabieg okulistyczny, który się udał oczywiście a sprawą Jowisza, który mnie wspierał. Także leczę dodatkowo teraz inną chorobę oczu, gdzie dwóch okulistów nie mogli postawić diagnozy, co to jest, mi się udało znależć przyczynę (Jowisz poszerzył moje horyzonty umysłu.
    Tranzyt Jowisza przede wszystkim skupił uwagę na moje ciało (ascendent) i chore w nim miejsca :). Dodatkowo teraz mam kolejną wizytę u hepatologa, który zmieni moje leki na lepsze, aby doprowadzić moją wątrobę do prawie idealnego porządku ;) trochę żartuję, bo to nie będzie takie proste. Gdy Jowisz wyszedł z domu 12 na ascendent oraz progresywny Księżyc gdy także wyszedł z domu 12 na ascendent, wreszcie zakończyły się trudne kilka lat (od roku 2008), związane z chorowaniem i bardzo częstymi pobytami w szpitalu. To jest nowy cykl w moim życiu, lepszy (Jowisz i progresywny Księżyc na ascendencie).
    Również podczas pobytu Jowisza na ascendencie, przytyłam może 3 kg, chodż bardzo chciałam trochę przytyć. Mój apetyt wzrósł. Zauważyłam także zwiększony optymizm dlatego, że w tym czasie nie działa zbyt dużo ciężkich innych tranzytów, itd, więc tranzyt Jowisza może się w pełni zrealizować, poza tym patrze zupełnie inaczej na świat, niż 11 lat temu, gdy tranzyt Jowisza także wchodził na ascendent. Teraz cieszą mnie różnie rzeczy, drobiazgi, a przede wszystkim to, że wreszcie dochodzę do zdrowia. Kiedyś, możliwe, że nie byłam w stanie zauważyć małych, banalnych rzeczy podczas tego tranzytu.
    Również podczas tego tranzytu odczuwam, że mam więcej energii do działania, oraz bardziej, niż wcześniej gna mnie na zewnątrz, w świat, planuję wycieczkę w przyszłości do Japonii. Także na ścisłym tranzycie Jowisza na ascendencie zaczęłam się uczyć języka japońskiego (dodatkowy tranzyt Saturn opozycja do Merkurego), oraz otrzymałam wspaniały prezent, bardzo egzotyczny z Azji, bardzo mnie to ucieszyło.
    Wiele spraw także mi się teraz udaje, czuję że Jowisz powoduje, że niektóre sprawy idą łatwiej.
    Zaczęły mi się teraz także podobać u kobiet bardziej obfite kształty ciała (Jowisz). Czuję się bardziej szczęśliwa.
    Oczywiście gdyby jednoczenie działały inne ciężkie tranzyty, itd, Tranzyt Jowisza byłby bardzo słabo odczuwalny.
    Mówi się, że w horoskopie Jowisz to wielkie szczęście, czasem coś w tym jest, Jowisz obdarza, przynosi szanse i okazje, wspiera, poszerza nasze horyzonty myślowe, ale także powiększa, przynosi dużo czegoś, nie zawsze dobrego, czasem przesadzi, ekspansja, nadmiar np: nadmiar kilogramów, itd, itd. Czasami może zadziałać jak detonator, gdy np: w tym samym czasie działają ciężkie tranzyty oraz w horoskopie urodzeniowym jest zapisany potencjał na coś nie fajnego, wówczas kierunek działania tego Jowisza nie będzie dobry. 11 lat temu tranzyt Jowisza na ascendencie nie wyglądał tak fajnie jak teraz w moim horoskopie. Jestem teraz pełna optymizmu (Jowisz), że w pełni wyzdrowieję.

    Więcej o tranzycie Jowisza przez dom I. Tutaj, kliknij na link i czytaj.
    tnij.info/qwbju

    Pozdrawiam serdecznie, Barbara Stanisławska. www.astropasja.pl


  • Posty: 281

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 30 Lis 1975
  • Ostatnia2012/08/15 08:13 edycja: BarbaraS od.

    Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2012/09/11 13:14 #426 przez Judytta
    Od kilku dni przeżywam właśnie ten tranzyt i zaobserwowałam że bardziej interesuję się kosmetykami.
    Na ogół kupuję to co najbardziej jest mi potrzebne teraz mam ochotę na zapoznanie się np. z nowym podkładem do twarzy.
    Do tego w planach zamówienie kilku kosmetyków typu ( balsam, krem do rąk) na zapas.
    Jednak biorę pod uwagę kwestie finansowe z którymi muszę się mocno liczyć.

    Również myślę nad nową biżuterią ( na co dzień nie przywiązuję do niej wielkiej wagi ale bywają miesiące kiedy miałam ku niej większe zainteresowanie i tak przez internet zamawiałam ręcznie wytwarzaną biżuterię), teraz znów mnie do niej ciągnie.

    Solarny ASC wypada w Wadze więc może też dlatego mocniej działa tenże tranzyt, zwłaszcza że ASC solarny tworzy trygon do urodzeniowej wenus ( 0 orba).


  • Posty: 29

  • Płeć: Nieznana
  • Data urodzenia: Nieznana
  • Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    Moderatorzy: EwaS
    Zasilane przez Forum Kunena

    Logowanie

    Polityce prywatności | Polityka Cookies