× Astrologia w praktyce.

Leniwy partner - horoskop urodzeniowy.

2011/06/19 12:43 - 2011/06/19 12:46 #233 przez EwaS
Witam, może pokażecie jakieś ciekawe horoskopy? Ostatnio rozmawiałam z pewną kobietą, która żaliła się, że jej mąż leni się i nie chce mu się pracować. Myślę, że będzie to ciekawy temat do omówienia.
Ewa.

Tarocistka, intuicjonistka, pasjonat astrologii.


  • Posty: 55

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: Nieznana
  • Ostatnia2011/06/19 12:46 edycja: EwaS od.

    Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2011/06/19 16:16 - 2011/07/19 16:18 #236 przez BarbaraS
    EwaS napisał:

    Witam, może pokażecie jakieś ciekawe horoskopy? Ostatnio rozmawiałam z pewną kobietą, która żaliła się, że jej mąż leni się i nie chce mu się pracować. Myślę, że będzie to ciekawy temat do omówienia.
    Ewa.


    O Ciekawy, ciekawy.
    Moj horoskop jest fajnym przykladem. Dwoch partnerow w moim zyciu, byli oni zyciowowymi leniuchami ;) dobrze o tym wiesz Ewcia :). Nie mieli pracy i pieniedzy, nie chcialo im sie pracowac, jeden z nich mial bardzo powazne klopoty z alkoholem (Neptun w domu 7, daje potencjal do przyciagania takich panow). Wowczas nie przeszkadzalo mi to, skoro bylam z nimi tyle lat. Nigdy nie umialam jasno skonkretyzowac swoich oczekiwan wzgledem mezczyzny, na rozne rzeczy przymykalam oko, nie chcialam wiedziec tych wad, nie obchodzily mnie (Neptun w domu 7). I co najwazniejsze zawsze szukalam osoby, ktorą mozna sie zaopiekowac, poswiecic (Neptun w domu 7), slabych mezczyzn, wrazliwych.

    W archetypie tendencje do lenistwa to: Wenus i Byk. Mowie ogolnie, bo ktos moze byc spod znaku Byka, a dodatkowo ma w horoskopie inne silne elementy jak Saturna, Koziorozca, itd, a leniuchem nie jest :). Wiec przed werdyktem zastanow sie dokladnie, co powiesz.

    U mnie w horoskopie Mars, ktory mowi o typie partnera, ma kwadrat do Wenus, oraz Jowisz wladca desc ma sekstyl do Wenus. Itd. Mars w horoskopie kobiety, typ partnera.

    U mojej kolezanki, ktora ma Wenus na desc, jej partner takze lubi czasem w zyciu leniuchowac.

    Pamietajcie, ze to sporadycznje przypadki, bo Wenus reprezentuje rozne rzeczy, poza tym moga byc inne znaczace elementy w horoskopie, ktore moga zaslaniac dzialanie tej Wenus, wiec nie w kazdym horoskopie ta zasada sprawdza sie.

    Serdecznie pozdrawiam.
    Barbara Stanislawska.


  • Posty: 281

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 30 Lis 1975
  • Ostatnia2011/07/19 16:18 edycja: BarbaraS od.

    Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2011/06/19 16:27 - 2011/06/19 16:35 #237 przez BarbaraS
    Piszac to zasmialam sie, bo teraz przypomina mi sie akcja z moim kotem - Kubusiem, leniuszkiem, z ascendentem w Byku.
    Alez on lubi leniuchowac, gdy wracam do domu, odwieram drzwi, on wychodzui na klatke, albo usiadzie sobie w progu i siedzi, nie chce mu sie wstac, musze go przesunac, aby wejsc do mieszkania, jest taki ociezały.

    Serdecznie pozdrawiam.
    Barbra Stanislawska.


  • Posty: 281

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 30 Lis 1975
  • Ostatnia2011/06/19 16:35 edycja: BarbaraS od.

    Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2011/06/20 10:54 - 2011/06/20 11:04 #238 przez EwaS
    Tak, wiem. Mój mąż jest pracoholikiem. W moim horoskopie jest descendent w pannie, lużna opozycja słońca do saturna, mars kwadrat ceres, pracuś. Ceres nowy władca panny, Ewa.

    Tarocistka, intuicjonistka, pasjonat astrologii.


  • Posty: 55

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: Nieznana
  • Ostatnia2011/06/20 11:04 edycja: EwaS od.

    Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2011/06/22 11:12 #239 przez rita40
    Koszmar, lenia wygnałabym z domu. Mam spore wymagania co do sytuacji zawodowo - społecznej u partnera życiowego. To musi być ktoś pracowity, wykształcony z dobrą sytuacją finansowo - materialną. Hmm, czyżby o tym decyduje mocny dom II czy Saturn w domu VII w moim horoskopie?


  • Posty: 10

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 20 Sty 1971
  • Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2011/06/22 16:04 - 2011/06/22 16:06 #243 przez BarbaraS
    rita40 napisał:

    Koszmar, lenia wygnałabym z domu. Mam spore wymagania co do sytuacji zawodowo - społecznej u partnera życiowego. To musi być ktoś pracowity, wykształcony z dobrą sytuacją finansowo - materialną. Hmm, czyżby o tym decyduje mocny dom II czy Saturn w domu VII w moim horoskopie?


    Mysle, ze przede wszystkim Saturn w domu 7, wysoko stawiasz poprzeczke mezczyznie. Majac tak polozonego Saturna, jasno potrafisz skonkretyzowac swoje wymagania i oczekiwania wzgledem niego. Stawiasz na konkret, pragniesz aby on rowniez jasno okreslil swoje zamiary w stosunku do ciebie.

    Wiecej o Saturnie w domu 7 tutaj:

    tnij.com/5auZq

    Pozdrawiam cieplo.
    Barbara Stanislawska.


  • Posty: 281

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 30 Lis 1975
  • Ostatnia2011/06/22 16:06 edycja: BarbaraS od.

    Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    Moderatorzy: EwaS
    Zasilane przez Forum Kunena

    Logowanie

    Polityce prywatności | Polityka Cookies