× Astrologia w praktyce.

Wypiękniały - solariusz.

2011/12/26 18:42 - 2012/05/26 11:09 #345 przez BarbaraS
Replied by BarbaraS on topic Wypiękniały - solariusz.
Horoskop 3:

Teraz spojrzalam w horoskop EwyS (pozwolila mi go zamiescic), i widze ze na rok 2011 w solariuszu ma ascendent w Wadze i Saturna blisko ascendentu. Jesli chodzi o jej wizerunek, to troche w tym roku zrzucila kilogramow, okolo 5, wiec dzieki temu, lepiej sie czuje we wlasnej skórze, Ascendent w Wadze. Lepiej sie sobie podoba i rzeczywiscie wyglada bardzo dobrze, tym bardziej, ze teraz zaczely pasowac na nia rozne obrania, czuje sie kobieca - tak to wyjasnila. Nabrala kilogramow, gdy rok temu w tranzytach tranzyt Jowisza wszedl do domu 1 w jej horoskopie.

Widzialam tez podobny horoskop u pewnej kobiety, ktora niedawno byla u mnie na horoskopie, tez z Saturnem w domu 1 i ascendentem w wadze, lecz u niej nie przyszly jakies znaczace zmiany pozytywne wizerunku, lecz sytuacja wygladala podobnie jak rok wczesniej. Byc moze dlatego, ze nie popracowala nad tym, jak Saturn na to wskazuje.
Ale ona jest bardzo atrakcyjna kobieta, wiec zadne zabiegi upiekszajace jej nie sa potrzebne :)



  • Posty: 281

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 30 Lis 1975
  • Załączniki:
    Ostatnia2012/05/26 11:09 edycja: BarbaraS od.

    Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2011/12/26 19:10 - 2012/01/28 08:56 #346 przez BarbaraS
    Replied by BarbaraS on topic Wypiękniały - solariusz.
    Horoskop solarny 4:

    Teraz pokaze moj horoskop solarny na rok 2010. Zaszly korzystne zmieny dla mnie w roku 2010, bo zrzucilam az 20 kg. Wazylam 76, a teraz mam wage: 56. Oczywiscie u mnie tak spora waga utrzymywala sie jakos 3 lata, z powodu problemow z niedoczynnoscia tarczycy, ktora nie moglam leczyc, przez okres okolo 3 lat z powodu chorej watroby. Gdy zrzucilam ten balast, naturalnie poczulam lepiej - Wenus. Zatem u mnie w horoskopie solarnym jest Wenus w trygonie do ascendentu, gdzie ta wenus dodala uroku mojemy ciału. Z kolei ascendent w Koziorozcu i Pluton na ascendencie przyniosl wlasnie te zmiany, pozbycie sie zbednych kilogramow. Sama sobie zastosowalam zdrowa diete, bez zadnego uszczerbku na zdrowiu :), majac w tym doswiadczenie i wiedze :). A wiemy jak cholernie trudno jest schudnac, gdy metabolizm jest tragicznie obnizony z powodu niedoczynnosci tarczycy (niskiego poziomu hormonow tarczycy w organizmie bez mozliwosci leczenia tej choroby przez dluzszy czas). Aby pokazac jak dziala astrologia, nieraz trzeba schowac wstyd do kieszeni i mowic o tym otawrcie :). Zmiany pozytywne zauwazylam tylko ze strony mojego ciala, nic wiecej. Blisko asc jest takze Ceres, nowy wladca Panny, naturalny wladca domu 6, dom 6 mieczy innymi dieta, itd.



    Serdecznie pozdrawiam.
    Barbara Stanislawska.


  • Posty: 281

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 30 Lis 1975
  • Załączniki:
    Ostatnia2012/01/28 08:56 edycja: BarbaraS od.

    Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2011/12/27 09:19 - 2012/05/26 11:10 #347 przez EwaS
    Replied by EwaS on topic Wypiękniały - solariusz.
    BarbaraS napisał:

    Horoskop solarny 3:

    Teraz spojrzalam w horoskop EwyS (pozwolila mi go zamiescic), i widze ze na rok 2011 w solariuszu ma ascendent w Wadze i Saturna blisko ascendentu. Jesli chodzi o jej wizerunek, to troche w tym roku zrzucila kilogramow, okolo 5, wiec dzieki temu, lepiej sie czuje we wlasnej skórze, Ascendent w Wadze. Lepiej sie sobie podoba i rzeczywiscie wyglada bardzo dobrze, tym bardziej, ze teraz zaczely pasowac na nia rozne obrania, czuje sie kobieca - tak to wyjasnila. Nabrala kilogramow, gdy rok temu w tranzytach tranzyt Jowisza wszedl do domu 1 w jej horoskopie.

    Widzialam tez podobny horoskop u pewnej kobiety, ktora niedawno byla u mnie na horoskopie, tez z Saturnem w domu 1 i ascendentem w wadze, lecz u niej nie przyszly jakies znaczace zmiany pozytywne wizerunku, lecz sytuacja wygladala podobnie jak rok wczesniej. Byc moze dlatego, ze nie popracowala nad tym, jak Saturn na to wskazuje.
    Ale ona jest bardzo atrakcyjna kobieta, wiec zadne zabiegi upiekszajace jej nie sa potrzebne :)


    Tak, rzeczywiście tak jest, czuję się teraz kobieco. Ewa.

    Tarocistka, intuicjonistka, pasjonat astrologii.


  • Posty: 55

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: Nieznana
  • Ostatnia2012/05/26 11:10 edycja: BarbaraS od.

    Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2011/12/27 12:47 - 2012/05/26 11:11 #348 przez rita40
    Replied by rita40 on topic Wypiękniały - solariusz.
    Witam, dawno mnie tutaj nie było. Widzę interesujący wątek zaczęłyście. Koniecznie sprawdzę swój solariusz i zdam relację. Pozdrawiam.


  • Posty: 10

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 20 Sty 1971
  • Ostatnia2012/05/26 11:11 edycja: BarbaraS od.

    Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2011/12/27 13:01 - 2012/05/26 11:11 #349 przez rita40
    Replied by rita40 on topic Wypiękniały - solariusz.
    Przypominam sobie rok 2008, wówczas wyglądałam świetnie i czułam się świetnie. W tamtym roku jeśli dobrze sobie przypominam, zapisałam się na aerobik, oraz zmieniłam fryzurę. Efektem była lepsza sylwetka, młodszy wygląd, modna fryzura, lepsza cera. W moim solariuszu był ascendent w Wadze, bez żadnej planety w domu I. W roku 2012 w solariuszu moim, także będzie ascendent w Wadze, znów rozkwitnę :) Miłego dnia, Katarzyna.


  • Posty: 10

  • Płeć: Kobieta
  • Data urodzenia: 20 Sty 1971
  • Ostatnia2012/05/26 11:11 edycja: BarbaraS od.

    Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    2011/12/27 19:31 - 2011/12/27 19:36 #350 przez Paulina24
    Interesujący temat, u mnie dopiero w roku 2015 wyjdzie w horoskopie solarnym, ascendent w wadze. A u mojej bliskiej koleżanki, spoglądam w jej horoskop solarny, w obecnym roku jest ascendent w Lwie z Wenus na ascendencie. Więc teraz rozumiem, dlaczego tak lecą na nią w tym roku mężczyżni ;). Studiujemy razem i jednocześnie bywamy na różnych imprezach, dyskotekach, w tym roku szczególnie ma powodzenie, błyszczy. Pozdrawiam, życzę Szczęśliwego Nowego Roku 2012.


  • Posty: 16

  • Płeć: Nieznana
  • Data urodzenia: Nieznana
  • Ostatnia2011/12/27 19:36 edycja: Paulina24 od.

    Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

    Moderatorzy: EwaS
    Zasilane przez Forum Kunena

    Logowanie

    Polityce prywatności | Polityka Cookies