Koszmar Elizabeth Fritzl, slyszeli o tym chyba już wszyscy. Pisałam o tym przypadku już rok wcześniej, lipiec 2008. Tutaj jest link, do tego artukułu i kosmogramu. Tutaj.

Dramat kobiety i jej dzieci, który wstrząsnął całym światem. Piekło, które zgotował jej własny ojciec, potwór z Amstetten. Własny ojciec przez 24 lata więził córkę i spłodził z nią siedmioro dzieci. Nie znamy godziny urodzenia Elizabeth, zatem horoskop będzie niepełny.

Spójrzmy na tranzyty, w czasie uwolnienia Elizabeth Fritzl z piwnicy.
Tranzytujący Uran (koniunkcja) Saturn w Rybach, gdzie "Uran uwolnił" tą kobietę z uwięzi, ograniczeń (Saturn), jakie zgotował jej własny ojciec (Saturn).
Saturn jest w Rybach, czyli dramat tej kobiety, miał miejsce w ukryciu (Ryby). Oraz, że ludzie, sąsiedzi (Merkury) przez wiele lat, byli nieświadomi (Ryby), tego, że dzieje się w ich sąsiedztwie taki dramat. A nawet, niektórzy uciekali przed odpowiedzialnościa, (Saturn w Rybach), aby powiadomić policję.

 

Dom IV, jest obszarem między innymi naszych osobistych doświadczeń z przeszłości, które zachowujemy w pamięci, bądż za wszelką cenę chcemy je wymazać. Pamięć (Rak), może być materiałem potrzebnym do budowy fundamentów bezpieczeństwa emocjonalnego, jeśli wyniesione wzorce z przeszłości były pozytywne. W domu czwartym (krąg naszego dzieciństwa), również kształtuje się model naszego zachowania, który zostaje wysłany w przyszłość przez pamięć. I model ten, który został zapisany w naszej podświadomości, ma swój duży udział w póżniejszym życiu, oraz niejednokrotnie przekazywany jest w darze, kolejnym pokoleniom.

Spoglądając na Medium Coeli (początek domu dziesiątego), zaumażymy punkt, który wyznacza nasz osobisty wkład życiowy, który wdrażamy w ustalone grupy społeczno - zawodowe; funkcję jaką wnosimy w cały społeczny organizm, w życie publiczne. Gdzie pamiętając równocześnie, aby żyć i uczestniczyć w grupach społecznych, musimy przestrzegać praw i regulaminów, które obowiązują w społeczeństwie. Dom dziesiąty podpowie między innymi, jak człowiek postrzega normy i społeczne zasady, które obowiązują, oraz czy uczestnicząc w tym organizmie, czuje się bezpiecznie.

Saturn jako (naturalny władca domu dziesiątego), testuje nasz osobisty wkład w życie społeczne, który wnosimy. Saturn wyznacza granice, kontroluje i wprowadza porządek, czyli "co powinniśmy", "co nam przystoi", "co jest społecznie akceptowane, a co nie". A to, czy przestrzegamy norm, czy też uchylamy się od odpowiedzialności, to już inna sprawa. Żądza władzy, sławy, osiągnięć, może okazać się tak silna, że człowiek jest w stanie nagiąc zasady moralne, złamać normy i prawo, skandalicznie sie zachowujac, aby tylko znależć sie na szczycie, na świeczniku, w centrum uwagi widowiska publicznego.

Księżyc w horoskopie urodzeniowym reprezentuje nasze reakcje emocjonalne, naszą codzienność domową. Gdzie Księżyc symbolizuje podświadomość i pierwotne instynkty. Reprezentuje także ducha przeszłości, wrażliwość; nasze myśli i czucie, które są wewnątrz nas przechowywane i które mają swoje żródło wydarzeń z przeszłości w dzieciństwie, w domu rodzinnym.
W archetypie Księżyc reprezentuje żeńską energię, pasywną, wycofującą się, czyli zwykle matkę, żonę (w horoskopie mężczyzny).

Profesjonalna wróżba Tarot

Konsultacje Tarot, numerologia oraz kurs Tarota indywidualny - ćwiczenia praktyczne. Serdecznie zapraszam.

Tarot * Numerologia * Sny

Polityce prywatności | Polityka Cookies