× Astrologia w praktyce.

Nów progresywny.

2011/04/28 13:02 - 2014/06/04 06:22 #215 przez BarbaraS
Nów progresywny. was created by BarbaraS
Nów progresywny.

Spogladamy na horoskop (progresje sekundarne nalozone na horoskop urodzeniowy) i widzimy jak Progresywny Ksiezyc i Progresywne Slonce (kolo zewnetrzne), tworzą koniunkcję, wowczas wystepuje - "Nów progresywny". Z kolei "Progresywna Pełnia" wystepuje wtedy, gdy Progresywny Ksiezyc i Progresywne Slonce tworza opozycję. Równie nów progresywny to: progresywne Słońce z progresywnym Księżycem albo z urodzeniowym Księżycem.

Nów Progresywny zwykle jest zapowiedzia "nowego początku, etapu" w konkretnej dziedzinie naszego zycia, jest zapowiedzą jakis zdarzeń, zmian.
Poczatek nowych dzialań, planow jakie rodza sie w naszej glowie, ktore bedą mialy zwykle znaczacy wplyw w naszym zyciu. Zasianie ziarna, jest to moment skupiania uwagi na nową sytuację, nowe planowanie, oraz nabranie sił do realizacji tych planów.

Patrzymy w jakim domu i znaku znajduje sie Nów Progresywny, a takze jakie robi on aspekty do planet badz do osi w horoskopie urodzeniowym, oraz jakie aspekty do planet progresywnych.

Jeszcze jedna wazna informacja, nie w kazdym horoskopie, Nów progresywny bedzie tak znaczący, gdyz obserwowalam takze horoskopy osob, u ktorych taki Nów wystapil - a w ich zyciu wtedy nie wydarzylo sie nic szczegolnego. Warto takze sprawdzic, czy podczas tego nowiu, trwaja rowniez jakies znaczace tranzyty.


Pamietajmy takze, ze na poczatku, na pierwszy plan zawsze analizujmy tranzyty, to podstawowa technika prognostyczna, oraz horoskop urodzeniowy. Bo w horoskopie urodzeniowym jest zapisany nasz ogolny zyciowy potencjal, jest to skomplikowana konstrukcja. "I napewno nic nie wydarzy sie więcej, jesli horoskop urodzeniowy na to nie wskazuje". Horoskop urodzeniowy to fundament, bez ktorego nie zrobisz rzetelnej prognozy na przyszlosc, tak jak dom bez fundamentów - rozpadnie sie.

Przyklady z zycia:

Horoskop 1.

Horoskop zamieszczam za zgoda kobiety.
Podczas nowiu progresywnego kobieta zaszla w ciązę, ciaza ta zmienila jej zycie. Byl to poczatek nowego etapu w jej zyciu, zalozyla rodzine.
Mamy tutaj Nów progresywny w Raku w domu 4, w koniunkcji do Merkurego (wladcy domu 4). A dom 4 to rodzina, itd, itd, Nóe progresywny robi trygon do Księzyca (wladcy domu 5 - dom 5 dzieci).Serdecznie pozdrawiam.
Barbara Stanislawska.


 • Posty: 281

 • Płeć: Kobieta
 • Data urodzenia: 30 Lis 1975
 • Załączniki:
  Ostatnia2014/06/04 06:22 edycja: BarbaraS od.

  Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

  2011/04/28 15:24 - 2011/04/28 15:41 #216 przez BarbaraS
  Replied by BarbaraS on topic Nów progresywny.
  Nów progresywny w moim horoskopie.

  Horoskop 2.

  W moim przypadku nie byl to jakis szczegolnie wazny moment w zyciu. Byl to moment, poczatku nowej drogi w moich sprawach zdrowotnych. Nów progresywny w tym horoskopie jest w Byku, w domu 12 w opozycji do Urana w domu 6. Nów progresywny robi takze sekstyl do Ksiezyca w domu 10, owszem bylo pewne wyladowanie - ale nieznaczne. Ponizej jest zamieszczony moj horoskop.

  Serdecznie pozdrawiam.
  Barbara Stanislawska.


 • Posty: 281

 • Płeć: Kobieta
 • Data urodzenia: 30 Lis 1975
 • Załączniki:
  Ostatnia2011/04/28 15:41 edycja: BarbaraS od.

  Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

  2011/04/28 15:40 - 2011/04/28 15:41 #217 przez BarbaraS
  Replied by BarbaraS on topic Nów progresywny.
  Nów progresywny w moim horoskopie, wątek wyzej jest opis.

  Horoskop 2. • Posty: 281

 • Płeć: Kobieta
 • Data urodzenia: 30 Lis 1975
 • Załączniki:
  Ostatnia2011/04/28 15:41 edycja: BarbaraS od.

  Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

  2011/04/28 15:52 #218 przez EwaS
  Replied by EwaS on topic Nów progresywny.
  BarbaraS napisał:

  Nów progresywny.

  Spogladamy na horoskop (progresje sekundarne nalozone na horoskop urodzeniowy) i widzimy jak Progresywny Ksiezyc i Progresywne Slonce (kolo zewnetrzne), tworząc koniunkcję, wowczas wystepuje - "Nów progresywny". Z kolei "Progresywna Pełnia" wystepuje wtedy, gdy Progresywny Ksiezyc i Progresywne Slonce tworza opozycję.

  Nów Progresywny zwykle jest zapowiedzia "nowego początku" w konkretnej dziedzinie naszego zycia, zapowiedzą jakis zdarzeń, zmian.
  Poczatek nowych dzialań, planow jakie rodza sie w naszej glowie, ktore bedą mialy zwykle znaczacy wplyw w naszym zyciu.
  Ten "nowy moment" w naszym zyciu, w jakiejs dziedzinie zycia, nie zawsze bedzie pozytywny, gdyz przy Nowiu progresywnym w horoskopach, obserwowalam takze mniej pozytywne wydarzenia.

  Patrzymy w jakim domu i znaku znajduje sie Nów Progresywny, a takze jakie robi on aspekty do planet badz do osi w horoskopie urodzeniowym.

  Jeszcze jedna wazna informacja, nie w kazdym horoskopie, Nów progresywny bedzie tak znaczący, gdyz obserwowalam takze horoskopy osob, u ktorych taki Nów wystapil - a w ich zyciu wtedy nie wydarzylo sie nic waznego.

  Co konkretnie sie wydarzy podczas Nowiu progresywngo?, trzeba przeanalizowac: w jakim jest domu, znaku, jakie robi aspekty do planet badz do osi w horoskopie urodzeniowym. Wiec moga to byc naprawde rozne wydarzenia.

  Pamietajmy takze, ze na poczatku zawsze analizujmy tranzyty, to podstawowa technika prognostyczna, oraz horoskop urodzeniowy. Bo w horoskopie urodzeniowym jest zapisany nasz ogolny zyciowy potencjal, jest to skomplikowana konstrukcja. I napewno nic nie wydarzy sie więcej, jesli horoskop urodzeniowy na to nie wskazuje. Horoskop urodzeniowy to fundament, bez ktorego nie zrobisz rzetelnej prognozty na przyszlosc, tak jak dom bez fundamentów - rozpadnie sie.

  Przyklady z zycia:

  Horoskop 1.

  Horoskop zamieszczam za zgoda kobiety.
  Podczas nowiu progresywnego kobieta zaszla w ciązę, ciaza ta zmienila jej zycie. Byl to poczatek nowego etapu w jej zyciu.
  Mamy tutaj Nów progresywny w Raku w domu 4, w koniunkcji do Merkurego (wladcy domu 4). A dom 4 to rodzina, itd, itd. Zatem byl to moment zalozenia rodziny.  Serdecznie pozdrawiam.
  Barbara Stanislawska.


  Mój horoskop, Ewa.

  Tarocistka, intuicjonistka, pasjonat astrologii.


 • Posty: 55

 • Płeć: Kobieta
 • Data urodzenia: Nieznana
 • Proszę Zaloguj , aby dołączyć do konwersacji.

  Moderatorzy: EwaS
  Zasilane przez Forum Kunena

  Logowanie

  Polityce prywatności | Polityka Cookies